Full Depa En Miraflores
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen na dachu |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Hotel przyjazny dzieciom Wózki spacerowe Sala zabaw | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Ulokowany w dzielnicy Miraflores apartament Full Depa En Miraflores Lima oferuje zakwaterowanie 1 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Lugar de la Memoria. 2-pokojowy apartament może pomieścić do 3 osób.
Parroquia La Virgen Milagrosa leży w odległości 17 min spacerem, a Most Westchnień jest w 4 km od apartamentu o powierzchni 80 m². Grau Miraflores Park znajduje się w małej odległości od obiektu. Muzeum Larco leży w 6 km.
Apartament Full Depa En Miraflores oferuje 2 łazienki. Dostępne są również suszarka i ręczniki.
Ten apartament wyposażony jest w sprzęt do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik. Do przystanku autobusowego Airport Hostal Torreblanca idzie się 5 min pieszo. Ponadto goście mają dostęp do centrum fitness, które pomaga im utrzymać formę.
- Lokalne atrakcje
- Waikīkī1,4 km
- La Pampilla Beach650 m
- La Rosa Marina1,4 km
- Financial Center of San Isidro2,9 km
- Bustamante Park2,9 km
- Republica Square1000 m
- Huaca Huallamarca2,1 km
- Larcomar Shopping Center2,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Lima-Jorge Chavez17 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Przechowalnia bagażu
- Winda
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Parasole plażowe
- Sprzęt do barbeque
- Centrum fitness
- Basen z widokiem
- Płytki koniec
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Taras
- Herbata i kawa
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Wózki spacerowe
- Sala zabaw
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy apartament Full Depa En Miraflores zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, apartament Full Depa En Miraflores oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy apartament Full Depa En Miraflores ma basen?
Apartament Full Depa En Miraflores dysponuje basenem na dachu.